Ολοκλήρωσαν τον κύκλο μαθημάτων για την περίοδο 2011-2012 και έλαβαν τις βεβαιώσεις τους οι:
ΜΑΘΗΜΑ: ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ
ΤΜΗΜΑ: ΝΗΠΙΑ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ
1)ΓΚΑΝΑΤΣΑ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΘΗΜΑ: ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ
ΤΜΗΜΑ: Α΄-Β΄-Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1)ΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
2)ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
3)ΒΑΤΖΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4)ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
5)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ
6)ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
7)ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
8)ΚΟΥΦΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
9)ΛΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
10)ΜΑΛΑΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
11)ΜΠΟΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
12)ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13)ΠΑΤΣΟΝΙΚΟΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
14)ΣΑΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15)ΣΤΡΑΒΟΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
16)ΤΣΙΦΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
17)ΥΔΡΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1)ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ ΜΑΤΙΝΑ
2)ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ
3)ΚΕΦΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4)ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
5)ΜΙΧΑ ΚΛΕΙΩ
6)ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
7)ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
8)ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΑΘΗΜΑ: ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ
ΤΜΗΜΑ: ΕΝΗΛΙΚΩΝ
1)ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΤΑ
2)ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
3)ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
4)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
5)ΚΟΛΛΙΑ-ΔΙΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ
6)ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
7)ΤΣΙΚΛΑΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
8)ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
9)ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
10)ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11)ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΦΟΥΛΗ
12)ΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13)ΜΥΡΩΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΑΘΗΜΑ: ΚΕΡΑΜΟΠΛΑΣΤΙΚΗ
ΤΜΗΜΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
1)ΓΚΑΣΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2)ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
3)ΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
4)ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
5)ΤΕΛΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
6)ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
7)ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΘΩΜΑΙΣ
8)ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ ΜΑΤΙΝΑ
9)ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10)ΠΑΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11)ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
12)ΥΔΡΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13)ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ
14)ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
15)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΡΓΥΡΩ
16)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17)ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18)ΣΚΛΗΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19)ΜΠΟΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
1)ΜΠΙΣΚΙΝΗΣ ΤΑΣΟΣ
2)ΣΥΝΤΕΛΗ ΡΑΝΙΑ
3)ΧΑΣΙΩΤΗ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ
4)ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
5)BRESAN ASIA
6)ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΩΗ
7)ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
8)ΣΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ
9)ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
10)ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΙΡΛΑΝΤΑ
11)ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
12)ENID-ROBINSON MONICA
13)ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
14)ΜΑΝΙΩΤΟΥ ΑΡΕΤΗ
ΜΑΘΗΜΑ: ΕΡΓΟΧΕΙΡΟ (ΛΑΣΕ)
ΜΑΘΗΜΑ: ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ
ΤΜΗΜΑ: ΝΗΠΙΑ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ
2)ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΖΩΗ
3)ΖΕΜΠΕΚΗ ΕΦΗ
4)ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑ
5)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
6)ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ
7)ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8)ΤΖΙΤΖΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
9)ΤΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10)ΤΣΟΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ
11)ΧΑΒΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3)ΖΕΜΠΕΚΗ ΕΦΗ
4)ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑ
5)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
6)ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ
7)ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8)ΤΖΙΤΖΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
9)ΤΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10)ΤΣΟΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ
11)ΧΑΒΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΑΘΗΜΑ: ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ
ΤΜΗΜΑ: Α΄-Β΄-Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
2)ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
3)ΒΑΤΖΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4)ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
5)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ
6)ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
7)ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
8)ΚΟΥΦΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
9)ΛΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
10)ΜΑΛΑΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
11)ΜΠΟΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
12)ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13)ΠΑΤΣΟΝΙΚΟΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
14)ΣΑΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15)ΣΤΡΑΒΟΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
16)ΤΣΙΦΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
17)ΥΔΡΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΘΗΜΑ: ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ
ΤΜΗΜΑ: Δ΄-Ε΄-ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1)ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ ΜΑΤΙΝΑ
2)ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ
3)ΚΕΦΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4)ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
5)ΜΙΧΑ ΚΛΕΙΩ
6)ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
7)ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
8)ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΤΜΗΜΑ: ΕΝΗΛΙΚΩΝ
1)ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΤΑ
2)ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
3)ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
4)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
5)ΚΟΛΛΙΑ-ΔΙΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ
6)ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
7)ΤΣΙΚΛΑΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
8)ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
9)ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
10)ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11)ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΦΟΥΛΗ
12)ΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13)ΜΥΡΩΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΑΘΗΜΑ: ΚΕΡΑΜΟΠΛΑΣΤΙΚΗ
ΤΜΗΜΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
2)ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
3)ΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
4)ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
5)ΤΕΛΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
6)ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
7)ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΘΩΜΑΙΣ
8)ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ ΜΑΤΙΝΑ
9)ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10)ΠΑΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11)ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
12)ΥΔΡΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13)ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ
14)ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
15)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΡΓΥΡΩ
16)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17)ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18)ΣΚΛΗΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19)ΜΠΟΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΑΘΗΜΑ: ΚΕΡΑΜΟΠΛΑΣΤΙΚΗ
ΤΜΗΜΑ: ΕΝΗΛΙΚΩΝ
2)ΣΥΝΤΕΛΗ ΡΑΝΙΑ
3)ΧΑΣΙΩΤΗ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ
4)ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
5)BRESAN ASIA
6)ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΩΗ
7)ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
8)ΣΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ
9)ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
10)ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΙΡΛΑΝΤΑ
11)ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
12)ENID-ROBINSON MONICA
13)ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
14)ΜΑΝΙΩΤΟΥ ΑΡΕΤΗ
ΜΑΘΗΜΑ: ΕΡΓΟΧΕΙΡΟ (ΛΑΣΕ)
1)ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
2)ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΙΡΛΑΝΤΑ
3)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΣΥΡΑΙΝΩ
4)ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
5)ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
6)ΖΩΗ ΠΡΟΥΣΑΛΗ
7)ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
2)ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΙΡΛΑΝΤΑ
3)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΣΥΡΑΙΝΩ
4)ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
5)ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
6)ΖΩΗ ΠΡΟΥΣΑΛΗ
7)ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου